projektove-rizenibudovani-tymuadaptace-pracovnikuplanovani-lidskych-zdrojuprezentacni-dovednostirecruitmentmotivace-zamestnancuzmenove-rizeni

"Investice do vzdělání se vždy vyplatí. Co se nemění, neroste."

TRiEDO s.r.o, Blatnická 6, 628 00 Brno
602 190 206

  • Nasloucháme Vám
  • Pomáháme rychle růst
  • Naše práce nás baví
  • Jsme odborníci
  • Řešíme Vaše potřeby

TRiEDO s.r.o.


HR partners

Jsme personální poradenská společnost. Poskytujeme komplexní služby v oblasti náboru a výběru zaměstnanců a služby s tím spojené.

Nabízíme profesní znalost založenou na dlouholetých zkušenostech získaných na straně klienta v prostředí mezinárodních společností.

Poskytueme flexibilní služby dle aktuálních potřeb klienta.

„Proč nepracovat s lidským potenciálem, když právě lidé jsou hlavním zdrojem konkurenční výhody".

 

Vzdělávání

Jsme vzdělávací společnost, která se zabývá komplexním firemním a osobnostním vzděláváním. Své služby zaměřujeme na lidi a jejich rozvoj. U vybraných kurzů aplikujeme principy a metodiku zážitkového vzdělávání. Naším heslem je: „Pozorování nestačí, je potřeba zažít“.

Zážitek, informace, zpětná vazba a okamžitá efektivita se stávají hnací silou pro absorbování potřebných dovedností a znalostí. Programy přizpůsobujeme Vašim specifickým potřebám. Jsme milovníci jachtingu, a proto nabízíme pro vybrané firemní a otevřené kurzy alternativní prostředí na jachtách. Fyzická a psychická relaxace a nepřetržitý pobyt v průzračné přírodě jaderského moře, ideálně doplňují koncepci interaktivního školení odborného tématu.

„Investice do vzdělání se vždy vyplatí. Co se nemění, neroste."

projektove_rizeniBudovani_tymuhamko
krychle-tealkrychle-modrakrychle-zelena